- Nieuws
- 26-mei-2023
Column Abdessamed Azarfane: Defragmenteren van het kantoorgebouw
Waardeer waardevolle kantoren op, vindt columnist Abdessamed Azarfane, maar houd de bredere impact op de gehele vastgoedmarkt voor ogen.
LEES VERDER...Waardeer waardevolle kantoren op, vindt columnist Abdessamed Azarfane, maar houd de bredere impact op de gehele vastgoedmarkt voor ogen.
LEES VERDER...Met een onafhankelijke haalbaarheidsanalyse ontstaat een relevant debat over de knelpunten en de mogelijke oplossingen, vindt columnist Johan Conijn.
LEES VERDER...Op 25 mei gaat de Dag van de Projectontwikkeling van start in de Fokker Terminal in Den Haag. Het is het grootste vastgoedcongres van het jaar, met meer dan 700 deelnemers. In PropertyNL gaven enkele sprekers een voorproefje.
LEES VERDER...Met ‘10 keer de huur niks te duur’ in zijn achterhoofd denkt columnist Peter de Haas dat de markt nu eigenlijk gewoon aan het corrigeren is.
Gepubliceerd in PropertyNL Magazine nr. 4, 21 april 2023
LEES VERDER...De drie grote pensioenbeleggers APG, PGGM en MN hebben de afgelopen tien jaar winkels en kantoren massaal ingeruild voor woningen en logistiek.
Gepubliceerd in PropertyNL Magazine nr. 4, 21 april 2023
LEES VERDER...Vastgoed staat politiek niet goed op de kaart. Deze weken discussiëren Tweede Kamer, staatssecretaris, fiscalisten en vastgoed over de fiscale druk in box 3. Daar blijft het niet bij. Financiën discussieert ook over de aanpak van drie belastingconstructies waar het vastgoed veel gebruik van maakt, de zogenoemde Funda-makeover, de Spaar bv en de Anbi.
LEES VERDER...Naar het voorbeeld van Bouwinvest, Syntrus Achmea en Altera is er een nieuwe Nederlandse vastgoedmanager in de maak.
LEES VERDER...Het wetsvoorstel voor aanpassing van de samenloopvrijstelling overdrachtsbelasting resulteert volgens Gerton Rademaker in overkill en onzekerheid en zet de woningmarkt onder druk.
Gepubliceerd in PropertyNL Magazine nr. 4, 21 april 2023
LEES VERDER...Columnist Ton Oostenrijk vraagt zich af met welke bewerkingen of toevoegingen een appel geen appel meer is.
Gepubliceerd in PropertyNL Magazine nr. 4, 21 april 2023
LEES VERDER...Het zou van politieke visie getuigen als er financiële compensatie komt voor de verslechterde omstandigheden, vindt columnist Johan Conijn.
Gepubliceerd in PropertyNL Magazine nr. 4, 21 april 2023
LEES VERDER...