Levitudo heeft een winkelportefeuille in het centrum van Loon op Zand aangekocht van een particuliere belegger. De transactie omvat tien winkelunits en één supermarkt. Het merendeel van de winkelruimtes is langdurig verhuurd.
Met de acquisitie in Loon op Zand versterkt Levitudo haar positie binnen het Nederlandse retailsegment, waarbij de nadruk ligt op winkelvastgoed met een sterke lokale functie en een beeldbepalende positie binnen steden en dorpen.
Joep Groenestein, Commercieel Manager van Levitudo, kijkt uit naar de verdere invulling van het centrum: “Onze focus ligt op retail op beeldbepalende plekken binnen steden en dorpen. In Loon op Zand zien wij veel potentie om het winkelcentrum verder te versterken met een aantrekkelijke en gezonde winkeliersmix. Dat willen we realiseren door het aantrekken van formules die aansluiten bij de behoeften van het dorp en haar inwoners.”
Namens de verkoper begeleidde Van de Water Groep de commerciële verkoop van het object. De koper werd juridisch geadviseerd door Clairfort Advocaten en commercieel begeleid door Bits Real Estate.
