EY-Parthenon heeft het vastgoedteam uitgebreid met Tanja Dubbelaar, Ruben Hellendall en Willemijn Fanoy.
Dubbelaar is gestart als manager binnen EY-Parthenon Real Estate. Ze heeft een achtergrond in vastgoedontwikkeling en internationale ervaring met complexe mixed-use-ontwikkelingen, hoogbouw en transit-oriented developments, met zowel commerciële als publieke programma's. Daarnaast heeft zij ervaring met binnenlandse transitieopgaven, waaronder netcongestie en duurzaamheid. In eerdere functies bij onder andere SOM, MVRDV en MRP was zij verantwoordelijk voor het ontwerp, de ontwikkeling en de sturing van grootschalige vastgoedprojecten in binnen- en buitenland. Vanuit deze brede ervaring adviseert zij publieke en private partijen op het snijvlak van strategie, investeringen en vastgoedontwikkeling, waarbij zij strategische en financiële vraagstukken verbindt aan de praktische realisatie van vastgoed en infrastructuur.
Ruben versterkt het team als senior consultant. Voor zijn overstap naar EY-Parthenon was hij werkzaam als taxateur binnen het Specialist Markets-team van Cushman & Wakefield. Met zes jaar ervaring in de vastgoedsector adviseert hij institutionele beleggers en publieke organisaties over investerings-, waarderings- en strategievraagstukken binnen commercieel en maatschappelijk vastgoed. Zijn ervaring omvat waarderingen, acquisities, portefeuilleanalyses en financiële modellering ter ondersteuning van besluitvorming.
Fanoy is gestart als consultant binnen het vastgoedteam van EY-Parthenon. Willemijn volgde na haar bachelor Bouwkunde de master Management in the Built Environment aan de Technische Universiteit Delft. Tijdens haar studie en diverse stages bij vastgoedkantoren ontwikkelde zij brede kennis van gebiedsontwikkeling, vastgoedfinanciën en vastgoedstrategie. Met deze combinatie van technische en strategische expertise ondersteunt zij klanten bij vraagstukken binnen de vastgoedsector.
