Melcombe Partners heeft een logistieke ontwikkeling verworven in Lincoln Park Hoofddorp. Het duurzaam ontworpen en langjarig verhuurde project bevindt zich momenteel in aanbouw en wordt naar verwachting binnen twaalf maanden opgeleverd.
Het gebouw is ontworpen volgens de nieuwste duurzaamheidsnormen en zal worden gecertificeerd met een Breeam-NL Very Good-certificaat en een A+++ energielabel. Het logistieke centrum zal een oppervlakte hebben van 4.000 m².
De bouw is inmiddels gestart en de oplevering staat gepland binnen twaalf maanden. Van der Zeeuw Projectontwikkeling trad op als verkoper, terwijl Van der Zeeuw Bouw verantwoordelijk is voor de realisatie.
Het object is gelegen in Lincolnpark in Hoofddorp. De ontwikkeling sluit perfect aan bij de duurzame en toekomstgerichte visie van het gebied, waar energie-efficiëntie, innovatieve infrastructuur en hoogwaardige logistieke ontwikkelingen centraal staan. Het gebouw is bovendien langjarig verhuurd.
ON Real Estate heeft de transactie gestructureerd en trad op als commercieel adviseur van de koper, Melcombe. De verkoper werd commercieel geadviseerd door PFRE.
