Eric Verwey wordt directeur bij adviesbureau

Eric Verwey, de oprichter van voorheen Verwey Vastgoed, is directeur geworden bij adviesbureaus gespecialiseerd op het gebied van liften, roltrappen en gevelonderhoudsinstallaties. 

Eric Verwey is, naast oprichter en mede directeur Reinier Geradts, toegetreden tot de directie van DLR Adviesgroep, Eurlicon en Collabry.

De oprichter van voorheen Verwey Vastgoed is al ruim 30 jaar actief in het vastgoed en VvE management en heeft aan de wieg gestaan van de ontwikkeling van diverse woon- en serviceconcepten in het vastgoedmanagement. Tot juni 2021 was hij actief als voorzitter van de branchevereniging VGM NL en gaf hij in dat kader nog een interview aan PropertyNL over vastgoedmanagement in tijden van corona. Verwey Vastgoed fuseerde in 2018 met MVGM waarna hij in 2019 de organisatie verliet.

In zijn nieuwe rol zal Verwey zich bezig gaan houden met innovatie, ontwikkeling en groei van onze dienstverlening in de vastgoedsector alsmede het onderhouden van klantcontacten.

DLR Adviesgroep en Eurlicon zijn onafhankelijke toonaangevende adviesbureaus gespecialiseerd op het gebied van liften, roltrappen en gevelonderhoudsinstallaties. DLR Adviesgroep en Eurlicon zijn gezamenlijk het grootste liftadviesbureau in Nederland met vestigingen in Amsterdam, Berkel en Rodenrijs, Rosmalen en Beilen. De bedrijven hebben meer dan 50 personeelsleden en ruim 200 opdrachtgevers.

Collabry is als nieuwe start-up uit de DLR organisatie ontstaan en betreft een innovatieve technische oplossing voor het beheer en onderhoud van gebouwgebonden installaties.