Twee huurverlengingen in Amsterdamse Alpha Tower

YGroup en GWK Travelex hebben nieuwe huurcontracten in de Alpha Tower gesloten voor bij elkaar 3000 m².

Vastgoedinvesteerder Real I.S. Nederland heeft twee zittende huurders langjarig weten te verbinden aan het volledig verhuurde kantoorgebouw Alpha Tower aan De Entree 11-97 in Amsterdam Zuidoost..

YGroup, een consultancy firm die al sinds 2013 in de Alpha Tower huurt, huurt 900 m² en 8 parkeerplaatsen bij. Het bedrijf heeft al 1802 m² op de 7de en 8ste verdieping en 17 parkeerplaatsen in de ondergrondse parkeergarage. Daar komt nu 900 m² op de 9de verdieping bij  plus 8 extra parkeerplaatsen.

Met financiële dienstverlener GWK Travelex, dat sinds 2016 in de Alpha Tower is gehuisvest, is een langjarig nieuw huurcontract afgesloten voor 300 m² op de 19de verdieping.

Alpha Tower is een 23 verdiepingen tellend multitenant kantoorgebouw met in totaal 20.000 m² kantoorruimte, dat in 2016 door Real I.S. aangekocht voor haar BGV VI special real estate AIF.

Real I.S. Nederland werd voor beide transacties geadviseerd door Savills, YGroup door Rockstone.

Laatste nieuws

Evenementen