- PropertyProfs
- 26-mei-2023
Lichting van twaalf MSRE-studenten afgestudeerd
Tijdens een feestelijke uitreiking in de Oude Lutherse Kerk in Amsterdam hebben op 25 mei 2023 twaalf MSRE-studenten hun diploma ontvangen.
LEES VERDER...Tijdens een feestelijke uitreiking in de Oude Lutherse Kerk in Amsterdam hebben op 25 mei 2023 twaalf MSRE-studenten hun diploma ontvangen.
LEES VERDER...De 220 huurwoningen van project The Minister in Rijswijk zijn onlangs opgeleverd aan het ASR Dutch Core Residential Fund.
LEES VERDER...In de eerste vier maanden van 2023 is het aantal verkochte nieuwbouwwoningen verder gedaald.
LEES VERDER...Jan Snel heeft een project met circulaire woningen in Arnhem opgeleverd.
LEES VERDER...Zonnepanelen wekken duurzame energie op, maar productie ervan is vervuilend.
LEES VERDER...Bouwonderneming Van Wijnen heeft de suggestie van het Economisch Instituut voor de Bouw (EIB) om een straatje met woningen in elke gemeente te realiseren verwerkt in een enquête. 9 op de 10 respondenten voelt er wel voor.
LEES VERDER...Asr real estate sloot namens het ASR Dutch Prime Retail Fund een huurcontract met Sneakerfirma voor een winkel aan de Grote Houtstraat in Haarlem. De naastgelegen winkelruimte aan de Grote Houtstraat is verhuurd aan de formule Cotton Club van The Sting Companies.
LEES VERDER...Eigen Haard heeft met Ten Brinke myb., een overeenkomst gesloten voor de afname van de sociale en middensegment huurwoningen op het NDSM terrein in Amsterdam Noord.
LEES VERDER...Sectie5 heeft met een particuliere belegger Winkelcentrum Makado in Alblasserdam gekocht van Blackstone. Het winkelcentrum valt ook onder het assetmanagement van Sectie5.
LEES VERDER...Het gebied in Rotterdam tussen Prins Alexander en Zuidplein krijgt er 30.000 nieuwe woningen en banen bij, voorzieningen als winkels en gezondheidscentra, openbaar vervoer en uiteraard ook veel groen.
LEES VERDER...