Nieuwe huurders winkelcentrum Oranjerie in Apeldoorn

De Standard Life European Real Estate Club, LP III (Euro Club III), heeft een aantal huurovereenkomsten gesloten voor het Apeldoornse winkelcentrum Oranjerie.

Outdoor-keten Bever heeft 1000 m² gehuurd voor zijn nieuwe regionale flagship store, die in de zomer van 2019 wordt geopend. Bever heeft in Nederland ruim 40 buitensportwinkels, waaronder flagship stores in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Houten.

De ANWB is reeds een verlenging aangegaan van zijn huurovereenkomst, die aanvankelijk in het voorjaar van 2019 zou aflopen. Dit geldt ook voor chocolatier Villa Chocola.

Een aantal zittende huurders krijgen binnen het centrum nieuwe winkelruimte. Read Shop heeft een nieuwe huurovereenkomst getekend voor 210 m². De winkel zal in november van dit jaar zijn deuren openen. Modewinkels Just a Joke en Noppies tekenden nieuwe huurovereenkomsten en zullen nieuwe winkelruimtes betrekken.

Colin Hall, development manager bij Aberdeen Standard Investments: ‘De transacties zijn te danken aan de grootscheepse renovatie (€ 14 mln) van De Oranjerie. Internationale en nationale merken hebben laten weten hun huurovereenkomst te willen verlengen of zich hier te willen vestigen en dat sterkt onze overtuiging dat het winkelcentrum bezoekers uit de regio zal blijven trekken.’

De Oranjerie wordt momenteel ingrijpend verbouwd. De werkzaamheden zijn in februari van dit jaar begonnen en worden in fasen uitgevoerd, zodat het winkelcentrum open kan blijven. De renovatie zal in het najaar van 2019 klaar zijn. Winkelruimtes voor flagship stores zijn al voorverhuurd aan internationale retailers als TK Maxx en Mango, die zich zullen aansluiten bij zittende huurders Zara en New Yorker. New Yorker gaat uitbreiden en zich vestigen in een nieuwe winkel van 1290 m².

Aberdeen Standard Investments werd geadviseerd door Cushman & Wakefield.

img
Eindredacteur
Profiel