- Nieuws
- 25-feb-2021
Van de hoofdredacteur: Engelen in de verkiezingscampagne
Misschien hebt u wel iets op met die dwarse ‘David’ Engel, die met zijn rechterhand Jeroen Pols won van ‘Goliath’ Grapperhaus.
LEES VERDER...Misschien hebt u wel iets op met die dwarse ‘David’ Engel, die met zijn rechterhand Jeroen Pols won van ‘Goliath’ Grapperhaus.
LEES VERDER...Primevest zoekt voor zo’n € 200 mln aan Nederlandse woningprojecten. Graag niet te luxe, want de doelgroep daarvoor is een stuk kleiner.
LEES VERDER...Christine Lagarde gaat zich tegen het klimaat aan bemoeien, Mario Draghi gaat Italië redden en Knot de woningmarkt.
LEES VERDER...Proeflokaal De Drie Fleschjes in Amsterdam heeft een onwaarschijnlijk rijke historie. In de schaduw van de Nieuwe Kerk lijkt de tijd al 370 jaar stil te staan.
LEES VERDER...Duizenden Britse bedrijven zijn overvallen door de nadelen van de Brexit, waardoor Brabant te maken krijgt met meer bedrijven die distributieruimte willen huren.
LEES VERDER...De gemiddelde woningprijs in Nederland is in 2020 met 10,0% gestegen. Voor het eerst sinds 2000 laat dit groeipercentage dubbele cijfers zien.
LEES VERDER...DHG heeft in december 2020 de gronden van 33.500 m² van De Zaanse Puin Recycling aan de Ringweg 289–332 in Zaandam gekocht.
LEES VERDER...Woningbeleggingsadviseur Resi heeft zich aangesloten bij NVM Business.
LEES VERDER...HighBrook Investors heeft in een sale-and-lease-back-transactie voor € 20,50 mln twee distributiecentra gekocht voor de CityLink-portefeuille.
LEES VERDER...Een logistieke dienstverlener heeft 4500 m² bedrijfsruimte en 800 m² kantoorruimte gehuurd.
LEES VERDER...