Meubella huurt logistiek complex in Helmond

Meubella uit Middelbeers heeft het logistieke complex van 5400 m² aan Haverdijk 13 in Helmond gehuurd.

Het logistieke centrum bestaande uit 5200 m² warehouse en 200 m² kantoor/kantine op een perceel van 10.000 m² staat op bedrijventerrein Zuidoost Brabant (BZOB).

Meubella gaat hier per 1 januari 2019 zijn opslagactiviteiten en logistieke handelingen concentreren.

Het warehouse bestaat uit twee compartimenten van 2754 en 2448 m². Er is tevens een expeditiegedeelte met meerdere loadingdocks en voorgelegen laad- en loskuil. De vrije hoogte is 9,50 meter.

Er is veel vraag vanuit de markt naar logistieke objecten in het segment 2500–5000 m² voorzien van loadingdocks in de Eindhovense regio. In het aanbod is hierin schaarste ontstaan, waardoor er veel belangstelling is vanuit de markt.

Verschuuren & Schreppers Bedrijfsmakelaars, partner in Dynamis Logistiek, bracht de verhuurtransactie tot stand namens een particuliere regionale vastgoedbelegger.  

img
Eindredacteur
Profiel

Laatste nieuws

Evenementen