Grootste woonboulevard van Nederland staat nu in Heerlen

HEERLEN - Gisteren is de Woonboulevard Heerlen officieel door gouverneur Frissen geopend. Het centrum is met 100.000 m[sup]2[/sup] winkeloppervlakte en 1900 parkeerplaatsen de grootste woonboulevard van Nederland, aldus ontwikkelaar 3W die het centrum in twee fases realiseerde. Grootste gebruikers zijn Intratuin (6500 m2) en Ikea (18.500 m2). Het centrum is voor de eerste en tweede fase (totaal 76.000 m2) een belegging van ING Real Estate.

HEERLEN - Gisteren is de Woonboulevard Heerlen officieel door gouverneur Frissen geopend. Het centrum is met 100.000 m2 winkeloppervlakte en 1900 parkeerplaatsen de grootste woonboulevard van Nederland, aldus ontwikkelaar 3W die het centrum in twee fases realiseerde. Grootste gebruikers zijn Intratuin (6500 m2) en Ikea (18.500 m2). Het centrum is voor de eerste en tweede fase (totaal 76.000 m2) een belegging van ING Real Estate.

De woonboulevard is een transformatie van een grote meubelboulevard naar een complete woonboulevard. Volgens 3W moet op de bestaande woonboulevard het woonwinkelen gaan plaatsvinden waarvan het rungedeelte is losgekoppeld en verplaatst naar het nieuwe gedeelte. 3W startte in 2002 met de ontwikkeling van de tweede fase van 37.000 m2 en heeft bij de winkelinvulling gezocht naar grote bouwmarkten en woonwinkels die niet specifiek meubels verkopen.