ARNHEM - De Hoge Dennen Vastgoed heeft winkelcentrum Rijkerswoerd te Arnhem gekocht. Verkoper van het 5500 m[sup]2[/sup] grote winkelcentrum is Bouwinvest, die hier optrad namens het Bouwinvest Dutch Institutional Retail Fund nv. De verwerving past binnen de door De Hoge Dennen Vastgoed geformuleerde strategie van groei, regionale dominantie en schaalvergroting binnen de vastgoedportefeuille. De Hoge Dennen Vastgoed is al eigenaar van winkelcentrum De Lely in Arnhem.
ARNHEM - De Hoge Dennen Vastgoed heeft winkelcentrum Rijkerswoerd te Arnhem gekocht. Verkoper van het 5500 m2 grote winkelcentrum is Bouwinvest, die hier optrad namens het Bouwinvest Dutch Institutional Retail Fund nv.
De verwerving past binnen de door De Hoge Dennen Vastgoed geformuleerde strategie van groei, regionale dominantie en schaalvergroting binnen de vastgoedportefeuille. De Hoge Dennen Vastgoed is al eigenaar van winkelcentrum De Lely in Arnhem.
Winkelcentrum Rijkerswoerd ligt centraal in de wijk Rijkerswoerd in Arnhem-Zuid en biedt onderdak aan onder andere COOP, Aldi, Marskramer, Ter Stal, Primera, DA en Gall&Gall. Het winkelcentrum beschikt in ruime mate over gratis parkeerplaatsen.
De Hoge Dennen Vastgoed is bij deze transactie geadviseerd door Bouman Visscher Van Limbeek Winkelvastgoed Adviseurs te Amsterdam.