Bolia opent winkel in Amsterdam

Bolia opent binnenkort een winkelruime aan de Van Baerlestraat 2-4 in Amsterdam.

De winkelruimte omvat in totaal 521 m², waarvan 303 m² op de begane grond en 218 m² in het souterrain. Er is een langdurige huurovereenkomst met een marktconforme huurprijs overeengekomen.

Bolia is opgericht in 2000 in Denemarken wat zich laat inspireren door Scandinavisch designererfgoed, bruisende creativiteit en de levendige natuur. Bolia werkt samen met meer dan 50 ontwerpers uit 19 landen, variërend van veelbelovende nieuwkomers tot gerenommeerde ontwerpstudio’s en is voortduren bezig met innovatie.

Inmiddels heeft Bolia 68 winkels en webshops in 32 Europese landen en werken zij samen met meer dan 600 dealers in meer dan 50 landen wereldwijd. In Nederland heeft Bolia 10 winkels in Alkmaar, Amsterdam, Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Haarlem, Rotterdam en Utrecht. De winkel aan de Van Baerlestraat is hun 11e winkel in Nederland.

B&O Retail vertegenwoordigde de verhuurder, een particulier, in deze transactie, CBRE de huurder.