Hoogste punt van kantorencomplex Olympus in Deventer bereikt

DEVENTER - Het hoogste punt van kantorenpark Olympus in Deventer is woensdag bereikt. Dit werd bereikt met de plaatsing van een lichtgevend baken op Zeus, de hoogste van de drie in kantoorgebouwen op de hoek van de Zutphenseweg en Hanzeweg. Olympus is een ontwikkeling van Onroerendgoedmaatschappij Deventer bv (OMD). Het complex op het voormalige Tedeco terrein heeft een omvang van circa 15.000 m[sup]2[/sup] kantoorruimte en wordt op risico gebouwd door OMD.

DEVENTER - Het hoogste punt van kantorenpark Olympus in Deventer is woensdag bereikt. Dit werd bereikt met de plaatsing van een lichtgevend baken op Zeus, de hoogste van de drie in kantoorgebouwen op de hoek van de Zutphenseweg en Hanzeweg.
Olympus is een ontwikkeling van Onroerendgoedmaatschappij Deventer bv (OMD). Het complex op het voormalige Tedeco terrein heeft een omvang van circa 15.000 m2 kantoorruimte en wordt op risico gebouwd door OMD.


Het ontwerp van Olympus is van de deventer architect Paul Dirks en bestaat uit 3 torens variërend van 7 tot 9 bouwlagen. De aannemer, van Wijnen, is gestart met de bouw van de eerste toren.