ZUTPHEN - Het nieuwe winkelcentrum Waterkwartier te Zutphen wordt vrijdag officieel geopend. Winkelcentrum Waterkwartier bestaat na herontwikkeling en renovatie uit circa 7500 m[sup]2[/sup] winkelruimte. Het is het enige wijkcentrum in Zutphen met zowel een full-service supermarkt als een discounter. De nieuwbouw is recent door DC Vastgoedontwikkeling aan de huurders opgeleverd en is volledig en langjarig verhuurd aan zowel landelijke filiaalbedrijven als diverse regionale en lokale winkelbedrijven.
ZUTPHEN - Het nieuwe winkelcentrum Waterkwartier te Zutphen wordt vrijdag officieel geopend. Winkelcentrum Waterkwartier bestaat na herontwikkeling en renovatie uit circa 7500 m2 winkelruimte. Het is het enige wijkcentrum in Zutphen met zowel een full-service supermarkt als een discounter. De nieuwbouw is recent door DC Vastgoedontwikkeling aan de huurders opgeleverd en is volledig en langjarig verhuurd aan zowel landelijke filiaalbedrijven als diverse regionale en lokale winkelbedrijven.
Huurders zijn onder andere Jumbo, Aldi, Action, Henk en Kruidvat en de lokale winkelbedrijven Bakkerij Kuiper en Ligeon´s Hairkitchen.
Ook de inrichting van de openbare ruimte is inmiddels gereed. Er zijn bij het winkelcentrum circa 300 parkeerplaatsen gerealiseerd. Winkelcentrum Waterkwartier is onderdeel van een grote (her)ontwikkeling van de wijk Waterkwartier in Zutphen waarbij DC Vastgoedontwikkeling de ontwikkeling van het Winkelcentrum Waterkwartier voor haar rekening heeft genomen. Daarnaast vinden er in het Hart van de Wijk onder verantwoordelijkheid van Woonbedrijf Ieder1 diverse woningbouwontwikkelingen plaats en is er ruimte voor maatschappelijke voorzieningen zoals een Multi Functioneel Centrum. Het winkelcentrum blijft in belegging bij DC Vastgoedontwikkeling.