Sagax schaft zeven bedrijfsruimtes in Barendrecht aan

Sagax heeft zeven bedrijfsruimtes op bedrijventerrein Vaanpark II in Barendrecht gekocht van een groep particuliere beleggers. De zogenoemde Vaanpoort-portefeuille omvat in totaal 4.900 m² en 101 parkeerplaatsen.

Het gaat om zelfstandige bedrijfsruimtes aan de Aalborg 2, 4, 6 en 10 en Kolding 1, 3 en 5. De units hebben gemiddeld 700 m² v.v.o. en staan op eigen grond. Alle zeven bedrijfsruimtes zijn volledig verhuurd en hebben energielabel A+ of A++. De transactie is gerealiseerd via een share deal.

Sagax is sinds 2016 actief in Nederland. Met de aankoop groeit de Benelux-portefeuille naar meer dan 910.000 m² bedrijfsruimte, verdeeld over meer dan 165 objecten.

Sagax werd commercieel geadviseerd door De Mik Real Estate Partners. Houthoff adviseerde de verkoper juridisch. BRiQ bracht de transactie namens de verkoper tot stand.