- Nieuws
- 23-jan-2025
Bouwproductie in 2024 met € 3 miljard gedaald
Na vele jaren van groei, is de bouwproductie het afgelopen jaar met 3% gedaald. Daarmee is de productie met € 3 miljard afgenomen.
LEES VERDER...Na vele jaren van groei, is de bouwproductie het afgelopen jaar met 3% gedaald. Daarmee is de productie met € 3 miljard afgenomen.
LEES VERDER...De gemeente Borger-Odoorn en de provincie Drenthe slaan de handen ineen om een aantrekkelijke entree te creëren voor Borger vanaf de N34, ook wel bekend als Hunebed Highway. Er staan ruim 180 woningen gepland.
LEES VERDER...Om het nijpende woningtekort te bestrijden en de kans voor jongeren op een woning te vergroten, willen de gemeente Rotterdam, het Rijk en de provincie Zuid-Holland tot 2000 flexibele woningen bouwen binnen project StartR.
LEES VERDER...De vonnissen over het beperken van de stikstofemissie stapelen zich op. De rechtbank in Den Haag oordeelde woensdag dat Nederland zich moet houden aan de stikstofdoelen voor 2030.
LEES VERDER...De provincie Noord-Brabant vindt dat de recente plannen van woonminister Mona Keijzer om permanente bewoning van recreatiewoningen af te dwingen, geen soelaas bieden.
LEES VERDER...Heembouw heeft dinsdag de uitbreiding van het pand van Holland Food Service op bedrijventerrein Bijsterhuizen Noord in Wijchen opgeleverd.
LEES VERDER...De vraag naar logistiek vastgoed stijgt in vergelijking met 2024 met 10% naar een verwachte opname in 2025 van 1,65 mln m².
LEES VERDER...De Zwitserse vastgoedinvesteerder en ontwikkelaar Necron Group heeft de komst van twee Hilton-hotels op het Green Square Business Campus in Aalsmeer aangekondigd.
LEES VERDER...Marian Mulder, voormalig CEO van Newday Offices en expert in vastgoed, is per 1 januari 2025 aangetreden als CEO van IKEHU Vastgoed Energie.
LEES VERDER...Clarion Partners Europe heeft namens één van zijn gemengde fondsen twee nieuw ontwikkelde logistieke faciliteiten in Drunen en Hulst verworven voor € 80 mln.
LEES VERDER...