Dunavast koopt woonzorgcomplex in Beesd

Dunavast heeft in samenwerking met Sonneborgh woonzorgcomplex Lingehof in het Gelderse Beesd gekocht van ouderenzorgorganisatie SRZ. Met de aankoop van woonzorgcomplex Lingehof in Beesd breidt Dunavast haar portefeuille in maatschappelijk vastgoed verder uit.

 

Woonzorgcomplex Lingehof aan de Huis te Beestlaan 39 is in 2018 gebouwd en bestaat uit 50 zorggeschikte appartementen, verdeeld over drie etages. Het complex voldoet aan de huidige standaarden voor intramurale ouderenzorg en is voorzien van een warmtepomp en energielabel A++. De locatie biedt naast zelfstandige appartementen ook gemeenschappelijke voorzieningen, waaronder een ontmoetingsruimte, beschutte zitplekken en een gezamenlijke tuin.

Maatschappelijke waarde 

De aankoop stelt SRZ in staat haar strategische herpositionering vorm te geven door de zorgactiviteiten op termijn te centraliseren in Geldermalsen. Dunavast zal de komende jaren in overleg met alternatieve zorgorganisaties en de gemeente zoeken naar een lange termijn invulling. De strategische ligging nabij het centrum van Beesd en de goede bouwkundige staat bieden diverse mogelijkheden. Deze investering sluit aan bij de langetermijnvisie van Dunavast op duurzame en toekomstbestendige zorglocaties.

img
Adjunct-hoofdredacteur
Profiel