Drie huurders in Alpha Business Park

AMSTERDAM - Hoflaan Vastgoed heeft een deel van het complex ‘Alpha Business Park’ aan de Zekeringstraat 42-50 in Amsterdam verhuurd aan Lloyd’s Register, Rijnja Repro en ICS Adviseurs. Zij huren respectievelijk 346 m2, 780 m[sup]2[/sup] en 455 m[sup]2[/sup]. In totaal is 1581 m[sup]2[/sup] verhuurd. Alpha Business Park bestaat uit vijf zelfstandige multifunctionele gebouwen. Het interieur van de Zekeringstraat 46 is volledig gerenoveerd naar een ontwerp van Jan des Bouvrie.

AMSTERDAM - Hoflaan Vastgoed heeft een deel van het complex ‘Alpha Business Park’ aan de Zekeringstraat 42-50 in Amsterdam verhuurd aan Lloyd’s Register, Rijnja Repro en ICS Adviseurs. Zij huren respectievelijk 346 m2, 780 m2 en 455 m2. In totaal is 1581 m2 verhuurd. Alpha Business Park bestaat uit vijf zelfstandige multifunctionele gebouwen. Het interieur van de Zekeringstraat 46 is volledig gerenoveerd naar een ontwerp van Jan des Bouvrie.

Hoflaan Vastgoed is een particuliere vastgoedbelegger met een portefeuille van meer dan dertig bedrijfs- en kantoorpanden verspreid over Nederland.
Lloyd’s Register is een wereldwijd opererende organisatie in onafhankelijke classificatie, certificering en inspectie van producten, diensten en systemen.
Rijnja Repro is een toonaangevende leverancier van hoogwaardige reprografische diensten en producten voor de zakelijke markt.
ICS Adviseurs is een adviesbureau voor gemeentelijk en maatschappelijk vastgoed.
Rijnja Repro en Lloyds Register werden bij deze transactie geadviseerd door Desenco Group.
Jones Lang LaSalle trad op namens ICS Adviseurs.
Hoflaan Vastgoed werd in alle gevallen geadviseerd door DTZ Zadelhoff in collegiale samenwerking met Colliers International.