Leyten stapt in herontwikkeling racketcentrum Zoetermeer naar woningen

De Rotterdamse ontwikkelaar Leyten heeft een samenwerkingsovereenkomst getekend met de broers Harold en Hyke Van Der Heijden en is als aandeelhouder toegetreden tot hun investeringsbedrijf Toula. De partijen willen het huidige racketcentrum De Leyens in Zoetermeer herontwikkelen tot wonigen.    

Toula is eigenaar van de gronden waarop nu nog het racketcentrum De Leyens in Zoetermeer is gevestigd. Zoetermeer staat voor een grote opgave om de binnenstad in de komende decennia te transformeren naar een levendig, gemengd centrum waar wonen, werken, winkelen en verblijven samenkomen.Het gebouw ligt op een sleutellocatie binnen deze opgave en heeft een prominente plek in de visie Binnenstad 2040 Zoetermeer. 

Toula gaat het racketcentrum De Leyens herontwikkelen naar een mixed-use woongebouw met woningen voor starters en senioren en voorzieningen zoals een grote fitness, parkeren en kleinschalige bedrijfsruimte. Naar verwachting zal het project ruim 250 woningen omvatten waarbij een substantieel deel in eigendom zal blijven voor de verhuur. 

img
Adjunct-hoofdredacteur
Profiel

Laatste nieuws

Evenementen