BREDA - Fondas Verzekeringen, Pensioenen en Hypotheken heeft een nieuw kantoor gehuurd in Breda. Medio 2006 zal Fondas haar huidige vestiging aan de Baronielaan verruilen voor een nieuwbouwkantoor op de hoek Ettensebaan/Heilaarstraat. In dit thans in aanbouw zijnde kantoorgebouw, met naam Mixt, huurt Fondas 1525 m[sup]2[/sup] met haar onderdelen Avium Makelaardij en Transasco Verzekeringen kantoorruimte alsmede 45 parkeerplaatsen in de onder het gebouw aanwezige parkeergarage.
BREDA - Fondas Verzekeringen, Pensioenen en Hypotheken heeft een nieuw kantoor gehuurd in Breda. Medio 2006 zal Fondas haar huidige vestiging aan de Baronielaan verruilen voor een nieuwbouwkantoor op de hoek Ettensebaan/Heilaarstraat. In dit thans in aanbouw zijnde kantoorgebouw, met naam Mixt, huurt Fondas 1525 m2 met haar onderdelen Avium Makelaardij en Transasco Verzekeringen kantoorruimte alsmede 45 parkeerplaatsen in de onder het gebouw aanwezige parkeergarage.
Mixt is een ontwikkeling van Heja Projectontwikkeling b.v. uit Breda en omvat een kantoorgebouw van circa 1995 m2, 9 stadsvilla's, 8 appartementen en 18 zorgappartementen.
DTZ Zadelhoff Breda realiseerde deze transactie namens de ontwikkelaar, collegiaal met Van der Sande bedijfshuisvesting. Het object is inmiddels verkocht aan een eindbelegger.