Siobhan Burger is per 1 juni gestart als Directeur Sociale Impact & Duurzaamheid bij VORM.
Samen met Mo Sedighi als Manager Sociale Impact en Ritzo Holtman als Coördinator MVO & Duurzaamheid gaat zij aan de slag om de maatschappelijke ambities van VORM verder te verstevigen.
Haar positie draagt bij aan de ambitie van VORM om als bouwende ontwikkelaar voor iedereen een betaalbare, duurzame en unieke woning in een leefbare buurt te realiseren. Dat vraagt om een gedeelde verantwoordelijkheid en dat is precies de essentie van de nieuwe themacampagne ‘Goed voor elkaar’. Hierin laat VORM zien dat maatschappelijke impact alleen mogelijk is als je het samen goed regelt, voor én met elkaar.
VORM gelooft in een wereld waarin maatschappelijke impact leidend is in alles wat we doen. Of het nu gaat om duurzame materialen, betaalbare woningen, circulariteit, sociale cohesie of de energietransitie, wij streven naar de meest leefbare buurten met woningen die duurzaam én betaalbaar zijn. Deze overtuiging vraagt om een sterke visie én daadkrachtige aansturing. Daarom zet VORM met de komst van Burger een belangrijke stap in het structureel verankeren van maatschappelijke waardecreatie binnen de organisatie met de juiste doorvertaling naar buiten.
Burger wordt rechtstreeks onderdeel van het directieteam onder leiding van CEO Hans Meurs en opereert als verbindende kracht tussen alle VORM-bedrijven en externe stakeholders.
Mo Sedighi is 4 jaar geleden bij VORM gestart als Senior Conceptontwikkelaar en is grondlegger van onze methode ‘Kijk op de Wijk’. ‘Kijk op de Wijk’ is een revolutionaire nieuwe methode voor de ontwikkeling van leefbare plekken. Voor nieuwe en bestaande buurten, waarin we eigen kennis combineren met ervaringen van bewoners, data en wetenschappelijk onderzoek.
De visie van VORM op sociaal maatschappelijk ondernemen gaat verder dan het voldoen aan Paris Proof-doelstellingen of het afvinken van ESG-criteria. Het betekent elke dag verbeteren. Het betekent keuzes maken voor toekomstige generaties.