Trendhopper huurt 1100 m² winkelruimte in Het Eiland Zwolle

Het Bouwinvest Retail Fund heeft 1100 m² winkelruimte in Het Eiland Zwolle verhuurd aan Trendhopper.

Trendhopper opent hiermee haar eerste Citystore winkel in het centrum van een stad. De Citystore is verdeeld over ruim 100 m² begane grond en 1000 m² op de eerste verdieping.

Met het aantrekken van Trendhopper is het aanbod in Het Eiland verder versterkt. Naast Trendhopper zijn in Het Eiland onder meer Speeleiland, Bever, Perry Sport, Siebel, Toff Kids, ByOni, Appel & Ei, CNTP-Store, Kaldi en Comfort Bodywear gevestigd. Het Bouwinvest Retail Fund voert met een aantal kandidaten gesprekken voor de verhuur van de laatste beschikbare units.

De verhuring is in samenwerking met Rodenburg Makelaars en Barton Developments tot stand gekomen.

Het Bouwinvest Retail Fund is een beleggingsfonds dat open staat voor institutionele beleggers. Het fonds focust zich op de beste winkelstraten en op buurtwinkelcentra voor de dagelijkse boodschappen. Eind 2018 bedroeg het totaal belegd vermogen € 1 mld en boekte het een vastgoedrendement van 7%.