Steven Luiting in dienst bij Hospitality Support Group

Hospitality Support Group (HSG) heeft Steven Luiting aangesteld als business analist.

Hospitality Support Group (HSG) heeft Steven Luiting aangesteld als business analist.

Binnen HSG ligt zijn focus op het analyseren van data van bestaande hotels voor hoteleigenaren als 'owner representative' en het beoordelen van nieuwe hotelplannen op haalbaarheid.

Luiting is afgestudeerd in ‘Business Administration in Hotel Management’ aan de Hotelschool The Hague te Amsterdam. Voor zijn toetreding tot HSG werkte hij voor de Sales Support afdeling van Accor Hotels Nederland en als Group & Sales coördinator en supervisor bij The Vincent Hotel Group. Hier deed hij kennis op over de verschillende marktsegmenten, prijsstrategieën, revenu management, sales en data analyse.

Hospitality Support Group (HSG) is actief op het gebied van hoteladvisering, -investeringen, -ontwikkeling, en –management. HSG biedt verschillende services van haalbaarheidstudies en owner representation tot procurement (inkoop). Jan Roersma is CEO.