AMSTERDAM - Schiphol Real Estate is gestart met de bouw van een vrachtgebouw voor Panalpina op Cargo World Schiphol-Zuidoost. Panalpina is naar eigen zeggen wereldwijd de op twee na grootste logistieke dienstverlener in luchtvracht en de nummer vier in zeevracht. Het gebouw van Panalpina krijgt een omvang van 10.000 m[sup]2[/sup] bedrijfsruimte en 2000 m[sup]2[/sup] kantoorruimte.
AMSTERDAM - Schiphol Real Estate is gestart met de bouw van een vrachtgebouw voor Panalpina op Cargo World Schiphol-Zuidoost. Panalpina is naar eigen zeggen wereldwijd de op twee na grootste logistieke dienstverlener in luchtvracht en de nummer vier in zeevracht. Het gebouw van Panalpina krijgt een omvang van 10.000 m2 bedrijfsruimte en 2000 m2 kantoorruimte.
De bouw is nodig om de verwachte toekomstige groei van Panalpina op een van de belangrijkste vrachthubs in Europa optimaal te accommoderen. Schiphol verwacht dat het vrachtvolume zal toenemen door de uitbreiding van de activiteiten van Panalpina.
Het nieuwe vrachtgebouw grenst aan het toekomstige platform van een van de start- en landingsbanen, de Kaagbaan. Hier vindt de afhandeling van luchtvracht plaats. Naar verwachting wordt het nieuwe vrachtgebouw in de eerste helft van 2009 opgeleverd.