Nieuw restaurant voor Eindhoven

Joost Saris (Saris catering) en Ruud Adriaens (Pinkie Patisserie) hebben de handen in één geslagen en gaan samen Emma Restaurant bar en patisserie runnen aan de Nieuwe Emmasingel 32 in Eindhoven.

Het 545 m² grote restaurant in het winkelgebied Admirant wordt een primeur voor Eindhoven. Het restaurant gaat haar eigen groenten en kruiden kweken in een grote kas welke prominent aanwezig zal zijn. Het kweken zal geschieden met behulp van LED verlichting welke speciaal door PHILIPS is ontwikkeld.

Na de nodige verbouwing - en inrichtingswerkzaamheden zal het restaurant in september of oktober haar deuren openen.

Met deze verhuurtransactie, die door Kolsteren Bedrijfshuisvesting werd gerealiseerd, heeft de Nieuwe Emmasingel er een invulling bij die past in de positionering van het winkelgebied. Eerder dit jaar werd ook circa 700 m² verhuurd aan de formule Hutspot, alsmede 180 m² winkelruimte aan modewinkel Vielgut, een shop-in-shop van Piet Hein Eek en recent heeft Ace & Tate (240 m²) haar deuren geopend.

Kolsteren Bedrijfshuisvesting verzorgt in collegiale opdracht met Colliers International de verhuur voor de Admirant. Colliers International verzorgt tevens het vastgoedmanagement voor de eigenaar Admirant CV, een fonds van Spoorwegpensioenfonds, pensioenfonds openbaar vervoer en Generali.