MGPA koopt portefeuille in sale-and-lease-back transactie van Sony

AMSTERDAM - Macquarie Global Property Advisors (MGPA) heeft voor € 121,1 mln een portefeuille met kantoor- en bedrijfspanden, verspreid over diverse landen in Europa, van Sony gekocht. De portefeuille heeft een totale omvang van circa 180.000 m[sup]2[/sup]. Sony huurt circa 65% van deze ruimte terug. De panden zijn gekocht voor MGPA's MGP Europe Fund II. Een van de panden is in Amsterdam gelegen. Het gaat hier om een pand met kantoor- en bedrijfsruimte en een vloeroppervlakte van 21.777 m[sup]2[/sup].

AMSTERDAM - Macquarie Global Property Advisors (MGPA) heeft voor € 121,1 mln een portefeuille met kantoor- en bedrijfspanden, verspreid over diverse landen in Europa, van Sony gekocht. De portefeuille heeft een totale omvang van circa 180.000 m2. Sony huurt circa 65% van deze ruimte terug. De panden zijn gekocht voor MGPA's MGP Europe Fund II. Een van de panden is in Amsterdam gelegen. Het gaat hier om een pand met kantoor- en bedrijfsruimte en een vloeroppervlakte van 21.777 m2.

De andere panden zijn gelegen in Italië, Milaan (30.340 m2), Wales, Pencoed (79.366 m2), Zwitserland, Zurich (11.379 m2), Duitsland, Keulen, (28.235 m2 en 24.500 m2) en België, Sobel (5121 m2) en Londerzeel (9686 m2).
Aareal Bank verzorgde de financiering voor de acquisitie.
Cushman & Wakefield en Lovells adviseerden Sony bij de verkoop van de portefeuille.