KRE Vastgoed koopt pand op Zernike Science Park

GRONINGEN - KRE Vastgoed heeft het bedrijfsverzamelgebouw op Zernikepark 6-8 te Groningen gekocht uit de TCN-portefeuille.

GRONINGEN - KRE Vastgoed heeft het bedrijfsverzamelgebouw op Zernikepark 6-8 te Groningen gekocht uit de TCN-portefeuille.

Zernikepark 6-8 is circa 2600 m² groot en heeft 80 parkeerplaatsen op een kavel van 7500 m². Het pand is in 1992 ontwikkeld als Witholt Bio Science Business Center en huisvest op dit moment vier bedrijven die actief zijn op het gebied van biomedische toepassingen in de farmaceutische en gezondheidsindustrie. Het betreft Solenne, Synspec, Cliq Swiss Tech en Syncom.

KRE Vastgoed gaat het bedrijfsverzamelgebouw revitaliseren (installaties en verbeteren uitstraling). Door de aanwezigheid van laboratorium ruimten en kantoren is het gebouw volgens de ontwikkelaar geschikt om te dienen als 'fysieke incubator omgeving'. De ligging op de Zernike Campus, naast de Rijksuniversiteit en de Hanzehogeschool is ook gunstig.

Het gebouw is geschikt voor (startende) kennisintensieve bedrijven in de chemie, de biochemie en de biotechnologie.

KRE Vastgoed is een onafhankelijk vastgoedbedrijf uit Groningen en sinds 2007 actief in de ontwikkeling van commercieel vastgoed. Eigenaar is Erik Kremer.