Ilco van Riel en Simone Heemskerk hebben hun loopbaan in de advocatuur voortgezet bij Stijl advocaten te Amsterdam.
Ilco van Riel en Simone Heemskerk hebben hun loopbaan in de advocatuur voortgezet bij Stijl advocaten te Amsterdam.
Ilco van Riel heeft een advies- en procespraktijk en houdt zich bezig met gebiedsontwikkeling, (civiel) bouwrecht en (Europees) aanbestedings- en staatssteunrecht.
Van Riel heeft ruime ervaring op het gebied van het aanbestedingsrecht, waarbij hij zowel aanbestedende diensten als inschrijvende ondernemingen begeleidt. Hij adviseert over het opstellen van aanbestedingsdocumenten en treedt op in aanbestedingsgeschillen. Daarnaast legt Van Riel zich toe op het civiele bouwrecht in de meest brede zin van het woord en treedt hij in en buiten rechte op voor opdrachtgevers, aannemers en adviseurs.
Van Riel heeft zijn Master Onderneming en recht (en tevens de Masterclass Europees recht) behaald aan de Universiteit Utrecht. Voor zijn komst naar Stijl advocaten was hij werkzaam bij CMS op de vastgoedsectie, gevestigd in Utrecht en Amsterdam.
Met ingang van 1 februari 2016 heeft Simone Heemskerk haar loopbaan in de advocatuur voortgezet bij Stijl advocaten te Amsterdam. Ze is werkzaam in de civiele vastgoedpraktijk, waar zij adviseert, procedeert en onderhandelt over gebieds- en projectontwikkeling, koop/verkoop van onroerend goed, aanbestedingsrecht, bouwrecht en huurrecht. Ook heeft Heemskerk ervaring op het gebied van publiek private samenwerking. Zo heeft zij diverse nationale en internationale ondernemingen bijgestaan tijdens de aanbestedingsfase van verschillende DBFM(O) (Design, Build, Finance, Maintain en Operate) projecten, waaronder accommodatie-, wegen- en waterprojecten.
Simone behaalde haar master Civiel recht aan de Universiteit van Leiden en heeft een gedeelte van haar studie gevolgd aan de Universiteit van Granada te Spanje.
Voorheen werkte Heemskerk bij Norton Rose Fulbright, waar zij ervaring heeft opgedaan op het gebied van vastgoedrecht, bestuursrecht en ondernemingsrecht.
Met de komst van Ilco en Simone zijn er nu 9 in vastgoed en gebiedsontwikkeling gespecialiseerde advocaten, 1 juridisch medewerker en 2 of counsels werkzaam bij Stijl advocaten.
