BEAUVAIS - Foruminvest France heeft een publiek private samenwerking gesloten met de gemeente Beauvais. Het betreft de ontwikkeling van het winkelcentrum Le Jeu de Paume in Beauvais, dat zal bestaan uit 80 winkels. Hiermee wordt 23.500 m[sup]2[/sup] winkelruimte en 800 ondergrondse parkeerplaatsen toegevoegd aan het bestaande stadscentrum. Met de bouw van het nieuwe winkelcentrum worrdt een nieuw winkelcircuit gecreëerd dat de hoofdwinkelstraten verbindt.
BEAUVAIS - Foruminvest France heeft een publiek private samenwerking gesloten met de gemeente Beauvais. Het betreft de ontwikkeling van het winkelcentrum Le Jeu de Paume in Beauvais, dat zal bestaan uit 80 winkels. Hiermee wordt 23.500 m2 winkelruimte en 800 ondergrondse parkeerplaatsen toegevoegd aan het bestaande stadscentrum. Met de bouw van het nieuwe winkelcentrum worrdt een nieuw winkelcircuit gecreëerd dat de hoofdwinkelstraten verbindt.
Beauvais ligt ten noorden van Parijs en bedient een gebied met 250.000 inwoners. Foruminvest bouwt ook 40 appartementen en de gemeente neemt de omringende openbare ruimte op de schop. Het project wordt ontworpen door Benoy, een architectenbureau dat ook tekende voor de Engelse winkelprojecten Bullring in Birminham en BlueWater in Greenhithe, Kent. De opening van het nieuwe winkelcentrum in Beauvais is gepland in de herfst van 2011.
