Emakina NL verplaatst in de zomer 2017 zijn hoofdkantoor naar een nieuwe locatie in de Amsterdamse Houthavens.
Heren2 zal aan de Danzigerkade 4 een gebouw ontwikkelen dat met uitzondering van de begane grond (waar horeca is geprojecteerd) geheel door Emakina NL in gebruik zal worden genomen.
Emakina NL is onderdeel van Emakina Group en opereert als full service agency, met een sterke focus op creativiteit, technologie en business expertise. Emakina heeft kantoren in onder andere België, Nederland, Frankrijk, Scandinavië, Zwitserland, Oostenrijk en Turkije.
Met de bouw van de Danzigerkade realiseert Heren2 de laatste mogelijkheid voor een kleinschalig single-tenant gebouw direct aan de Danzigerkade. De ligging vooraan in het gebied, naast Theater Amsterdam en dichtbij de voorzieningen en het openbaar vervoer, waren voor Emakina NL de belangrijkste redenen om voor deze locatie te kiezen.
De ontwikkelingen in de Houthavens nemen een hoge vlucht. Het volgende ontwerp van Heren2, een hedendaags pakhuis, wordt momenteel uitgewerkt voor de verhuur.
Dedato Ontwerpers en Architecten is verantwoordelijk voor het ontwerp van Danzigerkade 4. De gevel wordt gekenmerkt door een goudkleurige constructie, het gebruik van grote glazen gevelelementen en veel buitenruimte. Het gebouw is in totaal 2234 m² groot, Emakina NL zal daarvan 1907 m² en 9 parkeerplaatsen in gebruik nemen. Het is nog niet bekend welk horecaconcept op de begane grond zal komen.
Emakina werd in dit traject geadviseerd door Spring Real Estate.