Edmond de Rothschild koopt NTS-portefeuille voor ruim €14 mln

Vermogensbeheerder Edmond de Rothschild heeft een portefeuille van vier bedrijfsobjecten verworven die volledig zijn verhuurd aan hightech toeleverancier NTS Group.

De portefeuille omvat bedrijfsgebouwen aan de Scholtenlaan 1 in Drachten, Opaalstraat 31 en Granaatstraat 21 in Hengelo en Transistorweg 8 in Nijmegen. Samen zijn de objecten goed voor circa 23.621 m² verhuurbaar vloeroppervlak op een totale kavelomvang van ongeveer 40.000 m².

Verkoper was Wolverhoek, een vastgoedentiteit gelieerd aan NTS. De Eindhovense onderneming behoort tot de grotere hightech toeleveranciers van Nederland en levert precisiecomponenten en modules voor onder meer de semiconductor-, analytische en medische industrie. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Eindhoven en gebruikt de vier verkochte locaties voor zijn operationele activiteiten.

Sale & Leaseback

De gebouwen blijven ook na de transactie volledig verhuurd aan NTS, waarmee Edmond de Rothschild een sale-and-leaseback-achtige portefeuille met een sterke industriële gebruiker aan zijn vastgoedbezit toevoegt.

Volgens gegevens van het Kadaster bedraagt de totale transactiesom  € 14,35 mln. Scholtenlaan en Opaalstraat verwisselden gezamenlijk voor € 5,85 mln van eigenaar. Voor de objecten aan de Transistorweg en Granaatstraat werd samen €8,5 mln betaald.

Bij de transactie trad Bossers & Fitters Bedrijfshuisvesting op als commercieel adviseur van de verkoper. LXA Advocaten verzorgde de juridische begeleiding, terwijl DHVM Vastgoedmanagement verantwoordelijk was voor de technische advisering. Koper Edmond de Rothschild werd commercieel geadviseerd door 1530 Real Estate en juridisch begeleid door QGM.

img
Adjunct-hoofdredacteur
Profiel