Breeman en Offerein richten Oostas Makelaars op

Evert Breeman en Ernst Offerein hebben Oostas Makelaars opgericht, een dienstverlener in commercieel vastgoed in de regio groot-Zwolle met bekende gezichten.

Breeman werkte eerder bij het lokale bedrijfsmakelaarskantoor KroeseTempert Bedrijfsmakelaars en vervolgens bij CBRE. Offerein is begonnen bij Rodenburg Makelaars (Dynamis) en was de afgelopen jaren werkzaam bij Cushman & Wakefield, de Lenferink Groep en BOG-Auctions.

Breeman en Offerein beginnen dit boutique-makelaarskantoor omdat de drang naar ondernemerschap altijd lonkte. Daarnaast vinden zij de markt in Zwolle groot genoeg voor een speler die acteert tussen de lokale makelaarskantoren en de internationale dienstverleners.

Oostas Makelaars is te vinden in de IJsseltoren in Zwolle, die ook deel uitmaakt van de verhuurportefeuille.

img
Eindredacteur
Profiel