Bohemen en AM gaan door met ontwikkelingsplannen Badhoevedorp

BADHOEVEDORP - Afgelopen vrijdag is de 'allonge' getekend tussen de gemeente Haarlemmermeer en de ontwikkelaars Bohemen en AM over de toekomst van Badhoevedorp. Bohemen en AM hebben hiertoe de Badhoevebuurt CV opgericht. Tot 2020 worden in Badhoevedorp minimaal 1100 woningen, zes hectare bedrijventerrein, 45.000 m[sup]2[/sup] kantoorruimte, een nieuw dorpscentrum en een sport- en recreatiegebied ontwikkeld.

"BADHOEVEDORP - Afgelopen vrijdag is de 'allonge' getekend tussen de gemeente Haarlemmermeer en de ontwikkelaars Bohemen en AM over de toekomst van Badhoevedorp. Bohemen en AM hebben hiertoe de Badhoevebuurt CV opgericht. Tot 2020 worden in Badhoevedorp minimaal 1100 woningen, zes hectare bedrijventerrein, 45.000 m2 kantoorruimte, een nieuw dorpscentrum en een sport- en recreatiegebied ontwikkeld.

Om van Badhoevedorp na de omlegging van de A9 weer één dorp te maken is op 12 juni 2008 het masterplan Badhoevedorp vastgesteld door de gemeenteraad. De gemeente en Bohemen zijn sinds 2001 de initiatiefnemers bij de omlegging van de A9 bij Badhoevedorp. AM is al enige jaren op de achtergrond betrokken. Met het tekenen van de ´allonge´ is zij nu ook officieel partner in de ontwikkeling.
Directeur Stan Roestenberg van Bohemen: ""De ondertekening bestendigt de bestaande afspraken en maakt nogmaals duidelijk dat we het volste vertrouwen hebben in de kwaliteit van Badhoevedorp als drager voor deze dorpse ontwikkeling.""
Concreet gaat het om de deelgebieden Quatrebras, Lijndenhof, Schuilhoeve, Centrum en De Veldpost uit het masterplan. Het masterplan gaat uit van behoud van het dorpse karakter van Badhoevedorp."