3Stone verwerft belang in Flexas Group

3Stone Real Estate heeft een significant minderheidsbelang verworven in Flexas Group. Als onderdeel van deze transactie worden de aanhuuractiviteiten van 3Stone ondergebracht bij Flexas Group.

Met deze strategische samenwerking bundelen twee gevestigde partijen hun krachten om huurders en verhuurders te bedienen in de snel flexibiliserende kantorenmarkt. Tegelijkertijd lanceert Flexas een nieuwe afdeling, gericht op de exclusieve verhuur van vastgoed namens gebouweigenaren en aanbieders van flexibele kantooroplossingen. In deze constructie werkt Flexas exclusief voor deze partijen of maakt zij deel uit van het vaste makelaarsteam.

‘Door onze krachten te bundelen versterken we onze positie in de markt en bieden we zowel huurders als verhuurders een completer en krachtiger dienstenpakket’, zeggen Marcel de Groot (founder Flexas.com) en Marc Rimmelzwaan (co-founder 3Stone), die samen het dagelijks bestuur van Flexas zullen vormen.

'In een snel veranderende markt, waarin het proces van lead naar transactie steeds meer het snijvlak raakt van data en expertise, worden wij door veel verhuurders gezien als waardevolle aanvulling op hun makelaarsteam. Wij geloven sterk in onze visie dat de ideale makelaarscombinatie, naast de gebruikelijke global en local adviseur, ook een online gedreven adviseur moet omvatten.’

Laatste nieuws

Evenementen