Vesteda verkoopt Corporate Housing

AMSTERDAM - Vesteda Corporate Housing is overgenomen door een joint venture van VB&T, leegstandsbeheerder Camelot en Jouke Baaima en Michael Berendsen. Baaima en Berendsen komen van Vesteda Corporate Housing en zullen de directie van de nieuwe joint venture vormen.

AMSTERDAM - Vesteda Corporate Housing is overgenomen door een joint venture van VB&T, leegstandsbeheerder Camelot en Jouke Baaima en Michael Berendsen. Baaima en Berendsen komen van Vesteda Corporate Housing en zullen de directie van de nieuwe joint venture vormen.

De nieuwe joint venture krijgt de naam Corporate Housing Factory. VB&T is een dienstverlener in vastgoed en huisvesting.
De beslissing om de afdeling Corporate Housing te verzelfstandigen is in lijn met de strategie van Vesteda Investment Management om zich meer te richten op haar kernactiviteit van woningbelegger in de Nederlandse markt voor huurwoningen. De investeerders nemen het gehele personeelsbestand, de specifieke ict-systemen en de volledige inboedel over en geven een huurgarantie. Vesteda Investment Management verzilvert met deze transactie de investeringen die de afgelopen jaren in het onderdeel zijn gedaan.
Basis voor Corporate Housing Factory zjin de Vesteda gebouwen New Orleans in Rotterdam, New Amsterdam in Amsterdam en La Fenêtre in Den Haag. Uitbreiding in de zes landen waar de partners actief zijn, behoort tot de mogelijkheden.
Frank van de Kam, directeur VB&T: 'Corporate Housing Factory is een waardevolle aanvulling op onze strategie. We spelen hiermee in op de snel toenemende vraag naar kortlopende, flexibele contracten voor woonruimtes, gericht op expats, arbeidsmigranten en (buitenlandse) studenten. We kunnen in de veeleisende markt, naast kale verhuur, nu ook een volledig gemeubileerd concept aanbieden.'
Joost van Gestel, ceo Camelot Europe: 'Dankzij de gecombineerde kennis, een bedrijfsmodel dat is ingericht op snelle wisselingen door een hoge automatiseringsgraad en de toegang die wij hebben tot deze doelgroepen via onze social media communities, realiseren we een voorsprong op alle concurrenten. De verwachting is dat naast Vesteda ook andere beleggers, pensioenfondsen en corporaties hun portefeuilles via onze modellen zullen laten beheren.'

Gerelateerde artikelen: