Van Wijnen opent eigen pand in Harderwijk

Van Wijnen heeft het door zichzelf herontwikkelde kantoorpand in Harderwijk betrokken.

Burgemeester H.J. van Schaik opende het door Van Wijnen zelf verbouwde pand aan de Deventerweg 4A in Harderwijk. Nadat hij samen met Marcel Mulder, regiodirecteur Van Wijnen Midden, de toegang opende, konden alle genodigden naar binnen voor een rondleiding door het voormalige ‘Nuon-gebouw’. Het pand is door Van Wijnen volledig herontwikkeld tot een duurzaam energiezuinig kantoor.

De totale oppervlakte van het pand omvat ruim 5500 m² kantoorruimte. Het kantoorpand was voor het laatst in gebruik door Liander.

Tien jaar lang was Van Wijnen in Harderwijk gehuisvest aan het Westeinde. De afdeling onderhoud en beheer was gevestigd aan Overveld 2. Medewerkers verdeeld over deze twee locaties werken nu allemaal in hetzelfde pand. Tevens fungeert het nieuwe pand als regiokantoor van Van Wijnen Midden met vestigingen in Weesp, Utrecht, Apeldoorn en Harderwijk.