AALBURG - In Wijk & Aalburg is onlangs het nieuwbouwcentrumplan gerealiseerd. Het betreft een nieuwbouwontwikkeling bestaande uit circa 3300 m[sup]2[/sup] winkelruimte en bovengelegen appartementen. De nieuwbouwontwikkeling is inmiddels volledig verhuurd. Landelijke retailers zoals Kruidvat, Zeeman, Landgraaf en Postkantoren/Totaalgemak zijn inmiddels in het winkelcentrum gevestigd. Daarnaast hebben de Rabobank en de supermarktketen EM-TE hun intrek genomen in het winkelcentrum.
AALBURG - In Wijk & Aalburg is onlangs het nieuwbouwcentrumplan gerealiseerd. Het betreft een nieuwbouwontwikkeling bestaande uit circa 3300 m2 winkelruimte en bovengelegen appartementen. De nieuwbouwontwikkeling is inmiddels volledig verhuurd. Landelijke retailers zoals Kruidvat, Zeeman, Landgraaf en Postkantoren/Totaalgemak zijn inmiddels in het winkelcentrum gevestigd. Daarnaast hebben de Rabobank en de supermarktketen EM-TE hun intrek genomen in het winkelcentrum.
Het voormalige pand van EM-TE, gelegen direct naast de nieuwbouw, zal worden herontwikkeld tot in totaal ca. 1250 m2 winkelruimte. Hier zijn nog enkele eenheden beschikbaar. Momenteel vinden er gesprekken plaats met diverse landelijke filiaalbedrijven. De geplande oplevering vindt plaats in het eerste kwartaal van 2008.
Betrokken makelaars zijn RSP Retail en Basis Bedrijfshuisvesting.