Gorillas opent vestiging in Arnhem

Bezorgbedrijf Gorillas opent een eerste vestiging in Arnhem, aan de Walstraat 60. Het bedrijf heeft een overeenkomst voor 482 m² afgesloten in het stadshart Musiskwartier.

Het Duitse bedrijf is al langere tijd actief in Nederland, het is in negen steden te vinden. Het bedrijf bezorgt via een app binnen tien minuten boodschappen aan huis. Voornamelijk studenten en jong werkende maken gebruik van deze bezorgdienst. Gorilla’s heeft 1500 producten in het assortiment, verdeeld over verse en houdbare producten.

Het Musiskwartier is sinds 2019 in herontwikkeling. De komende tijd zal er verder gewerkt worden aan plannen voor een toekomstbestendig winkelgebied. De winkelpassage met aangrenzend plein moet een grote publiekstrekker worden.

Colliers heeft verhuurder Varensa bijgestaan. Gorilla’s is geadviseerd door SuperVastgoed.

img
Eindredacteur
Profiel