Brivec lanceert BusinessCenter.nl

Vastgoedbelegger Brivec uit Nunspeet heeft het nieuwe platform BusinessCenter.nl gelanceerd voor zijn portefeuille die bestaat uit 75.000 m² kantoorruimte op 15 locaties in Nederland.

Brivec heeft sinds 2015 fors geïnvesteerd in de aankoop en transformatie van leegstaande kantoren. Het bedrijf heeft een portefeuille opgebouwd van 15 locaties die gelegen zijn in het noordoosten van Nederland.

Brivec gaat deze panden verbouwen naar Business Centers met veel algemene faciliteiten en en wil hierbij een juiste mix van kleine kantoorunits en grotere huurders te creëren. Elk pand had zijn eigen naam, huisstijl en website, hetgeen zorgde voor weinig synergie tussen de locaties. Het opbouwen van een landelijk merk werd hiermee lastig.

Middels de lancering van BusinessCenter.nl zullen alle vestigingen onder dit platform komen te vallen. BusinessCenter.nl wordt het merk en portal van onze locaties in Nederland.
De locaties behouden hun eigen naam en worden omgebouwd in de huisstijl en inrichting van BusinessCenter.nl.
In het tweede kwartaal van 2020 zal de mogelijkheid voor huurders beschikbaar komen om in te loggen in het BusinessCenter account. Hiermee kunnen zij in de eerste fase van het platform vergaderruimtes reserveren en algemene informatie over het pand terug vinden. Het streven is om deze online faciliteiten snel uit te bouwen in de loop van 2020.

De panden die Brivec koopt zijn gunstig gelegen bij (snel)wegen en/of openbaar vervoer. Niet alleen de algemene faciliteiten die de belegger aanbrengt zijn van belang, tevens streeft hij ernaar om de panden zo energiezuinig mogelijk te maken.

Duurzaamheid staat hoog op de agenda, waarbij de basis van alle locaties een energielabel A is voor 2023. Waar mogelijk wordt de lat nog hoger gelegd; LED verlichting, zonnepanelen, warmte terugwinning en gescheiden afval is een kleine greep uit de verduurzaming die inmiddels worden doorgevoerd in de panden. Daarnaast zijn er altijd laadpalen voor elektrische auto’s en fietsen beschikbaar, om ook het elektrisch rijden en fietsen te stimuleren
In de toekomst biedt Brivec meerdere deelfaciliteiten aan, zoals deelfietsen en deelauto's op de verschillende vestigingen.