Bouw nieuwe hoofdkantoor Vitens is gestart

UTRECHT - De bouw van het hoofdkantoor van Vitens aan de Ptolemaeuslaan op Papendorp te Utrecht is gestart. Het gebouw is door de Kroon Group ontwikkelt en heeft een oppervlakte van 3150 m[sup]2[/sup] en 58 parkeerplaatsen. Het gebouw is ontworpen door Herman Wijffels van bureau Storimans Wijffels Architecten. Het drinkwaterbedrijf Vitens gaat het gebouw van de Kroon Group huren. Het gebouw wordt door Credit Suisse in portefeuille genomen. De verwachte oplevering is medio augustus 2009.

UTRECHT - De bouw van het hoofdkantoor van Vitens aan de Ptolemaeuslaan op Papendorp te Utrecht is gestart. Het gebouw is door de Kroon Group ontwikkelt en heeft een oppervlakte van 3150 m2 en 58 parkeerplaatsen. Het gebouw is ontworpen door Herman Wijffels van bureau Storimans Wijffels Architecten. Het drinkwaterbedrijf Vitens gaat het gebouw van de Kroon Group huren. Het gebouw wordt door Credit Suisse in portefeuille genomen. De verwachte oplevering is medio augustus 2009.

De bouw wordt uitgevoerd door te Pas Bouw in combinatie met Bosman Verenigde Bedrijven.
Vitens is in 2002 ontstaan door een fusie van de drinkwaterbedrijven Nuon Water, Waterbedrijf Gelderland en Waterleiding Maatschappij Overijssel. In 2006 is Vitens verder gefuseerd met Hydron Flevoland en Hydron Midden-Nederland. Het is daarmee de grootste producent van kraanwater van Nederland geworden en bedient met bijna 1500 personeelsleden 5,2 miljoen huishoudens en bedrijven.
De verhuurder werd geadviseerd door 3Stone Real Estate.