- Nieuws
- 26-aug-2026
CBS: Q2 2026 3% meer omzet in detailhandel
In het tweede kwartaal van 2026 heeft de detailhandel 3,1% meer omgezet dan in dezelfde periode een jaar eerder, zo blijkt uit de jongste CBS-cijfers.
LEES VERDER...In het tweede kwartaal van 2026 heeft de detailhandel 3,1% meer omgezet dan in dezelfde periode een jaar eerder, zo blijkt uit de jongste CBS-cijfers.
LEES VERDER...
De meeste jongeren die uit huis gaan en in een univesiteitsstad gaan wonen, komen uit de regio. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek.
LEES VERDER...
Vesteda heeft met ingang van 1 november 2026 Reinier Walta benoemd tot chief financial officer (CFO) en lid van de management board.
LEES VERDER...
Meisjes bloot, handel dood. Elke marktkoopman weet het en metingen door RMC bevestigen die zegswijze: tijdens de week in juni met Code Rood lag de drukte in winkelstraten 13% lager dan in dezelfde periode een jaar eerder.
Woningcorporatie Acantus heeft 27 woningen aan de Sint Vitusstraat in Winschoten verkocht aan een particuliere belegger.
Bridges Real Estate heeft gebouw Vredenburg 17–19 in het centrum van Utrecht overgenomen van Redevco.
LEES VERDER...
In Lelystad en op Texel maken jonge huizenkopers relatief vaak gebruik van een starterslening, blijkt uit een analyse van het Kadaster.
LEES VERDER...
De gemeente Amsterdam zoekt nieuwe ontwikkelaars voor een kavel in de Beethoven-buurt aan Amsterdam Zuidas.
LEES VERDER...
Eigen Haard heeft geen middelen voor de bouw extra van 750 betaalbare huurwoningen in Lisserbroek, zo laat de woningstichting weten.
LEES VERDER...
Sebastiaan Rietberg is per 1 augustus in dienst getreden bij ARC Real Estate Partners.