Kompak Nederland huurt in Etten-Leur

Kompak Nederland heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten voor een nieuw te realiseren built-to-suit bedrijfsruimte aan de Lokkerdreef 41 in Etten-Leur. De ontwikkeling wordt gerealiseerd door BTT Real Estate.

Het nieuwbouwcomplex, met een totale oppervlakte van 12.875 m², wordt ontwikkeld op een brownfieldlocatie op het voormalige Sun Chemical-terrein in Etten-Leur. De bedrijfsruimte wordt specifiek ontworpen voor de activiteiten van Kompak Nederland, dat zich richt op het mengen, produceren en verpakken van home- en personalcareproducten voor (inter)nationale merken.

De keuze voor een built-to-suit oplossing stelt Kompak in staat om haar processen optimaal in te richten, met ruimte voor verdere schaalvergroting en efficiëntie binnen het productie- en logistieke proces. Vanuit de nieuwe locatie kan Kompak haar dienstverlening verder versterken en blijven voldoen aan de hoge kwaliteits- en innovatiestandaarden die het bedrijf hanteert.

BTT Real Estate, onderdeel van BTT Multimodal Container Solutions, treedt op als ontwikkelaar en verhuurder van het project. Met deze ontwikkeling wordt een verouderde locatie getransformeerd naar een toekomstbestendige bedrijfsruimte die aansluit bij de behoeften van een moderne productieomgeving.

CBRE adviseerde BTT Real Estate bij de totstandkoming van de huurovereenkomst.

Laatste nieuws

Evenementen