Landgoed Heemstede in Houten verkocht aan Lisman en Lisman

Het Landgoed Heemstede in Houten is verkocht aan Lisman en Lisman. Het was vroeger eigendom van de ontwikkelaar Phanos, die in 2012 failliet ging.

Landgoed Heemstede gelegen aan de Heemsteedseweg 22-26 in Houten bestaat uit het Kasteel Heemstede met slotgracht en dubbele loopbrug, twee poortgebouwen, een oranjerie, een oprijlaan, parkeerterrein met 112 parkeerplaatsen, een ommuurde historische tuin en omliggende gronden. Tezamen zijn de percelen 49.013 m².

De historische gebouwen kenmerken zich door een monumentale opzet en een zeer hoogwaardig niveau van afwerking. Het interieur is ontworpen door architect Piet Boon.

Het landgoed is verkocht aan Lisman en Lisman. De koper zal de gebouwen verhuren als kantoorruimte en heeft hiervoor Drieklomp Makelaars en Rentmeesters aangetrokken voor de verhuuractiviteiten. De verkoper werd bij deze transactie begeleid door Colliers International, in samenwerking met Drieklomp Makelaars.