Provast levert Bibliotheek Wassenaar op

WASSENAAR - Ontwikkelaar Provast heeft de Bibliotheek Wassenaar opgeleverd aan de gemeente Wassenaar. De Bibliotheek wordt vandaag officieel geopend door Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Máxima. De Bibliotheek heeft een oppervlakte van ca. 1400 m[sup]2[/sup] en is voorzien van een filmzaal en een leesterras.

WASSENAAR - Ontwikkelaar Provast heeft de Bibliotheek Wassenaar opgeleverd aan de gemeente Wassenaar. De Bibliotheek wordt vandaag officieel geopend door Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Máxima. De Bibliotheek heeft een oppervlakte van ca. 1400 m2 en is voorzien van een filmzaal en een leesterras.

De Bibliotheek Wassenaar is onderdeel van het deelplan Langstraat Wassenaar, een ontwikkeling van Provast. Dit plan bestaat verder uit 640 m2 winkelruimte, 32 appartementen met spectaculaire binnentuinen, waarvan twee penthouses en een bijbehorende private parkeergarage. De Bibliotheek is gebouwd rondom een patio waar een oude monumentale beuk staat. Met de oplevering van de appartementen is inmiddels gestart. Hunkemöller heeft reeds een vestiging geopend. De opening van een Avedasalon staat binnenkort gepland.
Het ontwerp is van de hand van Molenaar & Van Winden architecten. De bouw is gerealiseerd door BVR Bouw.